У Ганни Герман політична шизофренія?

4 октября 2013, 21:57
журналіст
0
697

Послухати цю регіоналку, то здається, що це говорять дві різні людини.

Нещодавно на "Свободі слова" у Андрія Куликова "Геббельсівна" заявила, що піде з політики, якщо Янукович не полегшить долю Тимошенко.

"Я вірю, що підписавши асоціацію, ставши міцно на ноги, президент України, який шукає виходу з цієї ситуації, знайде вихід і полегшить долю своєї опонентки. Але полегшить не під тиском держав і чужих лідерів, не під погрозами… ні, він зробить це з висоти свого милосердя, свого християнського переконання і своєї сутності…", - сказала вона.

"Я вірю в це. І якщо моя віра перед вами виявиться лише ілюзіями моїми, я готова прийти і сказати: "Я назавжди відходжу з політики, бо я помилилася в цій людині". Але я знаю цю людину більш як 8 років … Думаю, що моя віра у нього має підстави…", - акцентувала Герман.

А от, для порівняння, що вона незабаром про те ж саме мовила на радіо "Свобода":

"Це не в компетенції президента України, це в компетенції юридичного поля, я би сказала ... Якщо Юлія Володимирівна написала заяву на ім’я президента таке звернення лікуватися за кордоном, то це дає президентові підстави звертатися до парламенту з тим, щоб у парламенті були розглянуті відповідні закони, щоб створити законодавче поле, яке б давало можливість для такого кроку".

Ну то як все це розуміти? Обидві заяви зроблені протягом одного тижня. Чим не роздвоєння особистості? 
patient
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.