Блондинка з Дніпропетровська балотуватиметься до Верховної Ради у Києві

7 октября 2013, 09:17
журналіст
0
208

Депутат Дніпропетровської облради, помічниця консультантка Олега Ляшка, голова територіальної організації РПЛ Вікторія Шилова в пошуку іміджа для своєї виборчої кампанії.

Депутат Дніпропетровської облради, помічниця консультантка Олега Ляшка, голова Дніпропетровської територіальної організації РПЛ, засновниця і лідерка руху "АНТИ-Femen", колишня гендиректорка ДОДТРК, головрред газети "Правий берег", екс-: "помаранчева", "громадівка", "регіоналка", "соціалістка"  Вікторія Шилова в пошуку іміджа для своєї виборчої кампанії. Допоможемо обрати їй найбільш підходящий "прикид"!

Пропоновані варіанти стилей:

Viktoria  Shilova

1. Шилова-"ботанік".2. Бізнес-вумен, діловий гламур.3. Урбаністичний4. Робітничо-селянський4. Етнічний

Політична німфоманія?

5. Сексі


Дещо з цитат потенційної кандидатки - окрім того, що вірянки московського патріархату, так ще й палкої прихильниці так званої ідеї слов'янської єдності України з Росією, а тому підкреслено двомовної:

«Лидер Радикальной Партии, народный депутат Олег Ляшко, который завоевал абсолютное большинство на своем мажоритарном округе в Черниговской области, уже разработал тактику и стратегию победы на довыборах 15 декабря».

«Борьба на этих пяти округах будет не жизнь, а на смерть. Пока наш лидер принял решение о том, что я пойду на Шевченковском округе в городе Киеве».

"Сюди йде не тільки Пилипишин та Шлапак, а й товстосум Трет'яков. «Свобода» виставляє все того ж Левченка».

«Завжди знала Олега Тягнибока як принципову, ідеологічну людину, хай і не таку радикальну у своїх принципах, як я».

«Я живу в Киеве с 15 января 2013 года. И я четко понимаю: киевляне раскусили и тех, и других. Ненависть к власти понятна. А вот так называемая оппозиция, которая сейчас окопалась в Верховной Раде, киевлян просто продала и показала свою неспособность заставить власть провести киевские выборы вовремя».

«Я з бідної родини. Були часи, коли навчаючись в університеті, я їла самі яблука. Але жодного разу я не зрадила своїх принципів. Я втрачала посади, відмовлялася від хабарів та подачок влади, нещадно критикувала олігархів і навіть голодувала до втрати свідомості, захищаючи свої принципи».

«Саме через мої життєві принципи і неспроможність чоловіків зносити мою постійну боротьбу з системою влади, яка знищує мою країну, я сама виховую двох маленьких дітей».

Читай також:

У депутатки-вірянки московського патріархату - манія сексуального переслідування? Їй здається, що її всі «хочуть», в тому числі я

«Анти-FEMENська" тріскотня "радикалівки" Ляшка Вікторії Шилової - інформаційна складова спецоперації проти FEMEN?

"Пипець-3": у Ляшка звинуватили Юрія Луценка в... педерастії. Політичній

Активісток FEMEN знову побили. Рух "Анти-FEMEN" в дії?

«Радикалівка» Ляшка вирішила боротися проти FEMEN після того, як дізналася, що активістки хотіли послати "на х*й" Путіна і Гундяєва

Вікторія Шилова змінила чергову партію і закликала українців відмовитися від презервативів

Олег Ляшко зраджує свою ненаглядну Юлю з новою "бойовою подругою"?

Помічниця Ляшка готує позов на «Українську правду». "Радикалівці" не сподобалося, як написали про її кар'єру та вагітність

«Радикалівка» Вікторія Шилова побачила вила Ляшка в «пікантному місці» Олени Притули

Олег Ляшко: вила на шило?

Екс-регіоналка В.Шилова: "Партія регіонів з'їхала з глузду». А сама Шилова?

Політична німфоманія? Спроба встановлення діагнозу на прикладі депутатки-екс-"регіоналки"...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.