Не гальмуй, суркісуй!

11 октября 2013, 07:11
Владелец страницы
журналіст
0
205

На футбольні стадіони - з банерами і розтяжками із зображенням Григорія Суркіса!

В інтерв’ю програмі 5 каналу “Час. Підсумки тижня» віце-президент УЄФА, почесний президент Федерації футболу України Григорій Суркіс у відповідь на запитання кореспондентки, а що як вона прийде на стадіон у футболці із зображенням Бандери, роздратовано запропонував вболівальникам замість цього ходити на матчі з його (Суркіса) портретами.

А що, я думаю, заради приколу – можна! Григорій Михайлович, звісно ж, не виборював незалежність України, не ризикував життям, не сидів у концтаборі, не жив у криївках тощо. Але якщо вже йому совість дозволила порівняти себе з Бандерою, то можна було б взяти й підіграти високопосадовому функціонеру – принести на матч декілька банерів з його фізіономією. Суркіс так Суркіс. Нехай буде!


І для паритету – про нинішнього очільника ФФУ Анатолія Конькова не забути. Чим не достойник? Нехай теж помайорить на трибунах. А спеціально для FARE («Футболу проти расизму в Європі») прийти на матчі з банерами і розтяжками із самим Нельсоном Манделою. Ото було б дійство!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.