У політ-еліти алергія на символи учасників визвольних змагань

11 октября 2013, 12:25
Політик, законотворець.
0
432
У політ-еліти алергія на символи учасників визвольних змагань

Мов упирі від часнику народні депутати повтикали від виконання своїх обов'язків

Напередодні великого козацького свята "Покрова" нардепи від ВО "Свобода"  анонсували про захід "Покрови" на 14 жовтня в залі засідання Верховної Ради України. Опісля патріотичного флешмобу мов упирі від часнику нардепи провладної більшості зі своїми сателітами повтикали від виконання своїх обов'язків з пленарного засідання.

"Відмова від роботи з причини нашого анонсування про захід присвячений святкуванню "Покрови" 14 жовтня не виправдовує нардепів, оскільки виборці чекають від них прийняття законопроектів спрямованих на покращення соціальної сфери. Ще до нашого анонсу, явка депутатів провладної більшості дала зрозуміти, що сесія не відбудеться" прокоментував народний депутат від ВО "Свобода" Олег Сиротюк.

В дійсності, перед верховною радою заздалегідь стояли залізні фаетони біля яких нервово покурювавши крутились водії нардепів.

Нардепам потрібна була причина відлинути від роботи, бо в поту працювали три доби. Адже перед таким вчинком їм потрібно було виборцям пояснити, про те, як важко три дні тиснути на кнопки, а декому навіть дивитись на них.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.