У Дніпропетровську є ресторан, який пропонує скуштувати… залізобетон

12 октября 2013, 14:54
журналіст
0
219

Про це сповіщає рекламний ролик закладу на одній з фм-радіостанцій.

Відвідувачка просить офіціанта принести щось на його смак. Той же пропонує… залізобетон. «Але ж він не їстівний!» - дивується жінка. На що чує у відповідь, що тут приготують залізобетон так, що їй сподобається.

Реклама, звісно, оригінальна, але доволі неоднозначна. З одного боку, зрозуміло, що хотіли сказати нею автори, мовляв в ресторані такі кулінари, що зроблять смачним будь-яке блюдо.

А з іншого… Чого тільки не зустрінеш у тарілці в подібних закладах, в тому числі справді дуже далекого від їстівного і корисного. Тому пряма пропозиція, яка йде від співробітників ресторану, скуштувати залізобетон –  дещо насторожує.

А раптом дійсно підсунуть щось таке, що скрипітиме на зубах, якщо не зламає їх. Нехай навіть воно і буде смачне, але наскільки безпечним виявиться для здоров’
я?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.