Луценко не схвалює рішення Гримчака балотуватися на окрузі Левченка

17 октября 2013, 11:03
журналіст
0
296

Хоча після перегляду вчорашнього ефіру Юрія Гримчака на 5 каналі, могло скластися враження, що він йде у кандидати від очолюваної Юрієм Луценком "Третьої республіки".

Після перегляду вчорашнього ефіру на 5-ому за участю давнього політичного соратника й однодумця Юрія Луценка – екс-депутата Юрія Гримчака, в мене склалося враження, що прийняте ним рішення балотуватися на 223-ому київському окрузі не його самостійне, а «Третьої республіки».

Бо протягом ефіру Гримчак озвучив головний «третьореспубліканський» месидж і одночасно вимогу до опозиції про висування єдиного кандидата на президентських виборах вже у першому турі. Він навіть назвав однією з умов зняття своєї кандидатури з виборів на 223-ому окрузі, як би комічно це не звучало, оприлюднення опозицією імені узгодженого кандидата вже на День Свободи, 22 листопада.

Відтак за посередництва Фейсбук звернувся до Юрія Луценка із запитаннями: чи не є кандидат у народні депутати Гримчак креатурою «Третьої республіки» і чи радився Гримчак особисто з ним перед тим, як кандидувати на «окрузі Левченка»?

На що Луценко відповів, що вже давно не бачився з Гримчаком, а коли дізнався, що той балотуватиметься, відправив йому СМС з незгодою.

Як би там не було, а рішення Гримчака розділяє ставлення до нього на до і після. Він розпорошуватиме опозиційні голоси, чим автоматично працюватиме на владу, а значить і проти перемоги єдиного, узгодженого кандидата від опозиції, яким є «свободівець» Левченко.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.