Завтра Київрада розглядатиме 131 земельне питання

22 октября 2013, 17:57
0
176
Завтра Київрада розглядатиме 131 земельне питання

23 жовтня 2013 року нелегітимна Київська міська рада планує проведення ще одного пленарного засідання, єдиною темою якого буде вирішення земельних питань.

23 жовтня 2013 року нелегітимна Київська міська рада планує проведення ще одного пленарного засідання, єдиною темою якого буде вирішення земельних питань, списання боргів перед бюджетом міста та «покращення» соціальної інфраструктури міста.

На засідання міської ради виносяться 210 питань, з яких 131-не питання має відношення до земельних відносин.

Очковтирання закінчилося. Депутати з простроченими повноваженнями та невиконаними обіцянками перед містом і виборцями, які двічі скликали сесії Київради начебто для людей – уперше для виплати надбавок бюджетникам міста, вдруге для введення опалювального сезону – цього разу не стали приховувати свої наміри перед киянами. 23 жовтня вони зберуться на черговий дерибан столичної землі.

До порядку денного сесії також внесено 31-не питання про передачу комунального майна в оренду без проведення конкурсу на право оренди. Причому, передача в оренду передбачена для приватних некомерційних організацій на абсолютно пільгових умовах – здебільшого з орендною ставкою в 1 грн. за рік за приміщення.

Важко не погодитися в даному випадку з киянами, які охрестили міських депутатів "нащадками Черновецького". Виборюючи 7-річну владу, столичні обранці давно забули про закони, юридичну відповідальність, права територіальної громади, засади місцевого самоврядування. Незаконних депутатів цікавить земля і майно, а не кияни і Київ.

Я переконаний у необхідності виборювання права киян змінити представників громади, які нині є нелегітимними депутатами Київради. Для цього кияни мають згуртовано виходити на протестні акції, реагуючи на неправомірні та грабіжницькі дії Київради.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.