Кандидатка від Ляшка по 223-ому округу Шилова хоче створити міністерство цензури

1 ноября 2013, 13:39
журналіст
0
315

Офійційно воно має називатися Міністерством інформаційної політики

З "Програми Народної Перемоги" кадидата в депутати ВР від РПЛ по 223-ому виборчому округу в Шевченківському районі Києва Вікторії Шилової:

"17... створити Міністерство інформаційної політики, яке відповідало би за ідеологію та інформаційну безпеку країни і надавало та відкликало право вести будь-яку діяльність щодо розповсюдження масової інформації".

У 2009 році Вікторія Шилова створила прецедент, потрапивши в список ворогів української преси за версією НСЖУ, перебуваючи на посаді гендиректорки Дніпропетровської ОДТРК.

ЯНУЧАРА У ВИШИВАНЦІ

В наступному, вісімнадцятому пункті Шилова виступає за "відродження Української Державної армії. Ми категорично виступаємо проти армії найманців. Служба в армії – обов’язкова для всіх чоловіків. Заборонити обіймати державні посади тим, хто не служив в армії. Виключення – чоловіки, що не можуть служити в армії за станом здоров'я".

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.