Хто такий Міккі Маус і чому він фінансує Свободу

1 ноября 2013, 23:36
Політик, законотворець.
0
1343
Хто такий Міккі Маус і чому він фінансує Свободу

Україна нажерлась вами, адже її імунітет примушує все виригнути назад – в бік Кремля! Україна повертається до своїх джерел – Європи!

На жаль, націоналісти не мають достатньо грошей на агітаційні матеріали, на автівки, щоби їздити кожного дня по районам, селам і доносити правду людям про дії узурпаторів при владі. Нема грошей на комфортне життя в якому націоналіст має зростати як особистість, але прийде час і українець буде забезпечений духовними і матеріальними благами.

Українці повинні пишатися успіхами один одного. Успішна людина поведе інших людей до успіху, успішний націоналіст поведе до успіху націю... Хоча, дехто вважають інакше...

Побачив в інтернет-виданні статтю про нашого лідера: «Тягнибок показал свою львовскую квартиру: семь комнат, два этажа и антикварная мебель» - (мовою оригіналу). Кількість «змістовних» коментарів вражаюча, як і після будь-якою писанини проти націоналістів.

Спеціально для шанувальників екшенів політспамеров «Гроші Тягнибока 1-2-..3944…», «Свободівців фінансують олігархи, бандити,…» представляю ребрендінг попереднього шоу: – «Свободу фінансують інопланетяни!».

Якісь червоно-пузі виродки – онуки НКВДістів окупували майже весь інтернет-простір. У мене складається враження, що мені намагаються підмінити поняття добра і зла: злидня – добре!; успіх – погано!…

ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВИРОДКІВ!:
Що ви квартир, меблі, полиць з книжками не бачили, чи сімейного затишку? Тягнибок являється представником звичайної української інтелігенції, котру ви виродки і ваші діди, не всю винищили.
Вам головне, аби українці жили всі в злидні! Звідки у вас таки більшовицькі замашки? Новітні бронштейни та кагановичи!?
Ваша доля смітник і болото! Бо це місце для вас юди, яничари, медведчуківці та залишки комунізму! Україна відбулась, тому вас трусить, бо вібрація української землі не співпадає з вашою трусаниною.
Україна нажерлась вами, адже її імунітет примушує все виригнути назад – в бік Кремля! Україна повертається до своїх джерел – Європи!
Тікайте негідники, бо прокидається дух українського визволителя! Як казав наш Степане: "Наша влада буде страшною для наших ворогів!"

ЗВЕРТАЮСЬ ДО СВІДОМИХ!:
Українці, досить спати! Зрозуміло, що ноги затерпли, але на колінах стояти досить! Паскуди себе дуже комфортно почувають в нашій хаті, проте, ми їм вже заважаємо... Прокидаємось!!! Холодний душ, бібліотека, спортзал... Зневіра це задоволення для тих, хто має час, а часу достатньо тільки у мертвих... Доки живі, маємо бути людьми, ознака яких розум, сила, гідність і свідомість!!! Будь гідним стань сильним та вирви зубами владу у яничара. Ти зобов'язаний керувати своїми теренами українцю! Це твій обов’язок! Рабів до раю не пускають! Лють – ворогу, любов – ближнім!

P.S. «Політспамер» - це мій авторський термін, що має наступний зміст: виродок комуністичного, або жидо-більшовицького походження, який з метою впровадження політичної дезорієнтації в суспільство – пише статті типу «Гроші Тягнибока 1-2-..3944…», «Свободівців фінансують олігархи, бандити, Аль-Каїда, Міккі Маус…»…
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.