За незручні запитання кандидатка Шилова грозиться класти "мордою в пісок"

10 ноября 2013, 11:59
журналіст
0
205

Про це вона заявила під час ефіру на Інтернет-тв "Прихована правда" з ведучою Ірмою Крат. На редакційний е-mail я надіслав дюжину запитань. Жодне не пройшло. Їх теж приховали разом з правдою.

Мої запитання до кандидата в депутати ВР від Радикальної партії Ляшка по 223 округу у Шевченківському районі Києва Вікторії Шилової, які я надіслав електронною поштою до редакції Інтернет-тв "Прихована правда" (tv-pravda@bigmir.net) на ефір екс-регіоналки-"радикалівки" з ведучою Ірмою Крат, що відбувся у суботу о 22:00:

1. Ви є вірянкою московського патріархату. Чому серед церков, Ви обрали для себе саме ту, що напряму підпорядковується Москві? Ваш патріарх – проповідник «руского міра», предстоятель РПЦ Кіріл Гундяєв. Як ви це поляснюєте і наскільки це кореспондується з українським патріотизмом?


2. Ви створили рух «Анти-ФЕМЕН» лише після того, як топлес активістки планували влаштувати протестну акцію під час візиту в Україну Путіна і Гундяєва на свято Хрещення Київської Русі. Повалення феміністками греко-католицького Хреста, встановленого на Майдані в пам’ять жертв політичних репресій в Україні, ви сприйняли куди спокійніше. Прокоментуйте, будь ласка. І ще скажіть: як у вас опинилися фото, котрі ви оприлюднили в Інтеренті, з флешки, вилученої київськими правоохоронцями у активісток ФЕМЕН при їх затриманні?

3. Ви є відомою прихильницею так званої ідеї слов’янської єдності України, Росії та Білорусі. Для вас Росія не ворог, а друг України. Звідки така любов до Росії і за що? Що Росія зробила для України хорошого і коли, що ви її так любите?

4. Ви є противницею євроінтеграції України і виступаєте за те, аби Україна і надалі зберігала позаблоковий статус. Ви що, не розумієте, що це насправді робить Україну дуже вразливою для неоколоніальних, імперських зазіхань з боку Росії? Чи ви таких зазіхань не бачите? Ваша позиція щодо навіки закріпленого за Україною позаблокового статусу розходиться навіть з позицією лідера РПЛ, який однозначно за Євроінтеграцію. Ляшко знає про вашу особисту думку?

5. Свого часу, коли ще були членом партії регіонів і перебували на посаді заступника голови Дніпропетровської облради, ви пропонували зробити 23 лютого державним святом. Ви і зараз виступаєте за це? У минулі роки, на 9 травня ви використовували георгієвську стрічку - російський пропагандистський символ. Для вас Друга світова війна – "Велика Вітчизняна", а 9 травня є днем «Великої перемоги»? Тобто ви сповідуєте московські історичні міфи і концепції про Другу світову?

6. Коли ви були гендиректоркою Дніпропетровської ОДТРК, то проводили ефіри з ветеранами радянської армії, під час якої червоні генерали паплюжили УПА і закликали українців бути вдячними Сталіну за приєднання до України західних територій. Чому ви не заперечували? Ви були згодні з ветеранами РА?

7. На одному з "Шустер-live" Олег Ляшко назвав ПР - партією бандюганів. Потім поправився, що є там і нормальні люди, яких примусили вступити в "регіони" під загрозою звільнення. На останніх місцевих виборах ви пройшли до Дніпропетровської обласної ради в списку партії регіонів і вступили до ПР за власним бажанням, без ніякого примусу чи тиску. За сумлінну службу партії ви були удостоєні посади заступниці голови біло-блакитної обласної ради. Виходить, ви, за визначенням вашого ж лідера - "ненормальна" і навіть бандитка?

8. Ви позиціонуєте себе борцем з олігархами, але ніщо не завадило вам добровільно вступити в партію біло-блакитних олігархів – найбільш олігархічну партію в Україні і тривалого часу перебувати в ній, отримуючи для себе статусні привілеї. Як це поєднується одне з одним і як кореспондується зі здоровим глуздом та мораллю?

9. У 2006 році вас виключили з НСЖУ, а у 2009 році ви, будучи гендиректоркою Дніпропетровської ОДТРК, потрапили до списку "ворогів преси" за версією тієї ж Спілки. І при цьому ви зараз викладаєте журналістику в одному з київських вишів і є старшим викладачем кафедри тележурналістики. Яке ви маєте право на викладацьку діяльність?

10. Під час Майдану ви були "помаранчевою", підтримували Ющенка. Потім, в 2006 році, вперше стали депутатом дніпропетровської облради у списку "Громади" Павла Лазаренко. Вдруге до облради ви пройшли вже в партійному списку партії регіонів. Після того як вас звідти виключили, вступили в СПУ Мороза. І нарешті вийшовши з СПУ, прийшли до РПЛ Ляшка. Чи не занадто часто ви змінюєте партії? В яку партію думаєте вступити після РПЛ?

11. В трьох партіях, членом яких ви встигли побувати, лідери мають судимості: Лазаренко, Янукович, і Ляшко. Це просто збіг чи вас справді тягне до людей, які опинялися за гратами за кримінальні злочини? Вам подобається тюремна романтика?

12. У своїй автобіографічній довідці ви написали, що ваш батько - боксер, який проводив з вами уроки боксу. Але в іншому інтерв'ю для футбоьного сайту, де ви говорили про відродження "Кривбасу", ви сказали, що ваш батько був футболістом і виступав в складі "Дніпра". То як це пояснити? Хто ваш батько - боксер чи футболіст?

Жодне з запитань до ефіру, який тривав минулої суботи з 22:00 до 23:00, не пройшло. Вочевидь, причина в тому, що стартовий капітал для реалізації Інтернет-проекту "Прихована правда" Ірма Крат отримала від Миколи Мельниченка, а як відомо, дружина опального майора державної служби охорони - Наталія Розинська на минулих виборах балотувалася до ВР у списку РПЛ. Та й сама журналістка не приховує своїх приязних стосунків з Ляшком.

Протягом передачі Шилова назвала Євгена Карася - автора резонансного відео, зробленого під час спілкування "радикалівки" з жителями виборчого округу - "тітушкой" і прямим текстом  пригрозила покласти його за допомогою своїх охоронців "мордою в пісок", якщо той наважиться прийти на її зустріч з виборцями ще раз.


Неймовірно, але факт: громадян, які ставлять кандидату в депутати нехай незручні але, враховуючи політичну й трудову біографію претендента на мандат народної довіри, цілком справедливі й логічні запитання, кандидатка Шилова називає "тітушками". Хоча насправді як типова "тітушка" поводиться саме вона, бо це ж не Карась, а Вікторія Віталіївна - людина з трьома вищими освітами, одна з яких педагогічна - грозить "мордою в пісок", а перед тим називає виборця "божевільним" і "дебілом", зверхньо й зухвало питаючи в нього про відповідну довідку.

Під час ефіру на "ПП" обидві жінки мали зачіски а-ля Тимошенко. Варіант Ірми Крат виглядав привабливішим за версію Шилової, яка, вочевидь через свою активну громадсько-політичну й викладацьку діяльність (нині Шилова працює старшим викладачем на кафедрі тележурналістики у виші Михайла Поплавського) не встигає вчасно мити голову, а тому прийшла на ефір з жирним волоссям, що злипалося з черепом.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.