«Вікна» СТБ смакують підліткове насильство

14 ноября 2013, 10:08
Владелец страницы
журналіст
0
199

У новинах засняті на мобілки сцени агресивної поведінки багато разів повторюють протягом одного сюжету.

Вчора у «Вікнах», що йдуть о 18:00, показали сюжет про те, як старшокласник влаштував сцену ревнощів своїй однокласниці. Протягом з’яування стосунків той декілька разів дав їй ляпаса і копнув ногою. Все це було зайнято на мобільний телефон і  викладено юним ревнивцем в Інтернет.

За деякий час друзі дівчини помстилися її кривднику. Цього разу  мобілка зафіксувала як той отримує  удари кулаком, а коли впав, то і ногою в голову. Зрештою, конфлікт закінчився примиренням сторін під час зйомок репортажу.

Згоден, що ці події безумовно заслуговують на те, аби бути висвітленими у новинах. Маю інше питання: навіщо всі ці сцени насильства були кілька разів повторені протягом сюжету? Щонайменше тричі, від початку до кінця. Для чого? Хіба одного разу не достатньо? Чи може таке відео, на думку редакторів, має приносити естетичне задоволення?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.