23 листопада відбудеться Всеукраїнська акція пам'яті Голодомору "Запали свічку"

20 ноября 2013, 14:03
0
161
23 листопада відбудеться Всеукраїнська акція пам яті Голодомору  Запали свічку

23 листопада, о 16:00, відбудеться всеукраїнська акція пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років. Кожен небайдужий може приєднатися до цієї акції.

Запаливши свічку у своїх домівках чи в церкві на знак скорботи, ми спільно пригадаємо ті страшні для всього українського народу часи.

Голодомор – велика трагедія ХХ століття, яка залишатиметься шрамом на душі народу України ще багато поколінь. І кожен з нас, а політиків це стосується в першу чергу, несе особисту відповідальність за те, щоб ця трагедія ніколи не повторилася

Масштаб Голодомору в Україні досі шокує весь світ: мільйони загиблих, десятки мільйонів ненароджених, понівечені людські долі. У 2008 року Європарламент у своїй резолюції визнав Голодомор жахливим злочином проти українського народу і людства, суворо засудив такі дії, зокрема, проти українського селянства, що супроводжувалися масовим знищенням людей і порушенням прав і свобод. Активна робота щодо вивчення історії Голодомору 1932-1933 років, вшанування пам’яті його жертв все ще триває…
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.