Все будет Донбасс?!

26 травня 2010, 21:02
Власник сторінки
Общественный деятель
0
30
Все будет Донбасс?!

Все будет Донбасс?!

А "Донбас" з Києва робитимуть за допомогою жандармів, в яких влада впевнено перетворює правоохоронні органи. Причому, судячи із останніх дій влади, рівень рабської покірності, до якого хочуть "нагнути" людей, має бути такий, щоб люди боялись навіть думки про захист власних прав, що б з ними не витворяла влада.
Каральна, репресивна машина, в яку за лічені місяці перетворились правоохоронні органи, починає "пресувати" будь кого, хто осмілився вийти з протестом на захист власних прав. І не лише політичних опонентів, але і простих, абсолютно далеких від політики людей, які наївно вирішили, що мають, в цій країні якісь права.
Сьогодні у Києві під час проведення мирного зібрання громадян біля Адміністрації Президента, по вулиці Лютеранській у Києві, так звані правоохоронці, затримали голову громадської організації "Кияни об’єднуємось" Олександра Дядюка, який приймав участь у мирній акції протесту, на підтримку мешканців гуртожитку по вулиці Заболотного, 132.
Нагадаємо, що позавчора, власник сумнівно приватизованого гуртожитку, викинув його мешканців на вулицю і до цих пір їх не пускають у кімнати. Люди вже дві ночі, разом із дітьми ночують на вулиці і скільки їм ще доведеться ночувати під відкритим небом ніхто не знає. За тим щоб люди не потрапили до своїх осель слідкують охоронці кримінальної зовнішності, найняті новим власником будівлі.
Зі слів самого Олександра, близько 30 осіб, серед яких були мешканці інших гуртожитків, представники ГО "Кияни об’єднуємось", а також родичі та знайомі п’яти сімей-мешканців гуртожитку, яких викинули на вулицю, сьогодні вранці хотіли висловити свою підтримку останнім та висловити своє обурення беззаконням власника та бездіяльністю правоохоронних органів, для чого вирішили звернутись до "Гаранта". Проте на групу підтримки, що переважно складалась з жінок, вже чекало близько 60 правоохоронців, що почали активно перешкоджати людям підійти до адміністрації Президента. Нічого не пояснюючи громадянам вони просто стали ланцюгом між ними та пішохідним переходом заблокувавши рух групи, при цьому всіх інших громадян, вільно пропускали на регульованому світлофором перехресті.
На зауваження Олександра, що згідно Конституції України, всі громадяни рівні у своїх правах та запитання – на якій правовій підставі їм блокують прохід по пішохідному переходу, на зелене світло світлофору, ніякої відповіді не було. Натомість, при спробі перейти пішохідний перехід, на зелене світло світлофора, на Олександра накинулось з півтора десятка міліціонерів, і схопивши звідусіль за руки й одяг, його вкинули у "бобік" та відвезли в Печерський райвідділ, де оформили брехливі протоколи, що він чинив опір цілій роті міліціонерів, хапав їх за руки і кітеля (правда не пояснили – всіх 60 одночасно чи по черзі).
Печерський районний суд м. Києва, судді якого давно відомі своєю унікальною непідкупністю і неупередженістю, не став ускладнювати себе процесуальними нормами та відхиливши всі клопотання Олександра про витребування відео зйомки подій (їх знімали принаймні два телеканали і охорона Адміністрації – для того щоб побачити – хто кого хапав і чи були ознаки непокори законним вимогам (і чи були ті вимоги законними), відхиливши всі інші клопотання про витребування доказів та заслухавши лише одного свідка (бо почувши не те, що хотілось, суд відмовився заслуховувати інших свідків), суд "по бистрячку" визнав Олександра злісним порушником "донєцкой законності" і присудив стягнути з нього штраф в розмірі 130 грн.
На жаль, силові структури відверто перетворюються у "цепних псів" влади, завданням яких є не охорона закону, а обслуговування влади та пов’язаного з нею бізнесу. Громадська організація "Кияни об’єднуємось" закликає усіх представників громадськості та ЗМІ інформувати суспільство про подібні випадки незаконного затримання громадських діячів та активістів.
Київ – не Донбас! І ніколи ним не стане!
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Киев,Происшествия,Германия,пиво,Общество,беспредел,Мюнхен,Октоберфест
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.