В Тернополі зібрались податківці Західної України

22 июня 2011, 07:42
Владелец страницы
0
8

В Тернополі зібрались податківці Західної України

У Тернополі провели семінар з представниками регіональних ДПА дев’яти областей про автоматичне відшкодування ПДВ. У податковій вважають, ставши учасником процедури автоматичного відшкодування ПДВ, сумлінні платники податків зможуть швидко отримати заявлені кошти без контакту зі службою.

Потрібно лише подати вчасно податкову декларацію з ПДВ, потім спеціальна комп’ютерна програма автоматично відбирає тих платників податків, які дотримуються усіх умов процедури. Зрештою, Державна податкова адміністрація передає перелік таких підприємств до Державного казначейства. Більшість із тих, хто без проблем пройшов відбір - великі підприємства металургійної та машинобудівної промисловості.

Основна проблема для тих, хто не увійшов до переліку - низький рівень заробітної платні, яка має відповідати двом з половиною мінімальним зарплатам. Саме з цієї причини лише два підприємства нашої області потрапили у процедуру автоматичного відшкодування ПДВ, проте і такий результат у Державній податковій адміністрації вважають прогресом.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Тернополь,ГНАУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.