Усміхнись, Україно! Флешмоб у Дніпропетровську

6 августа 2011, 23:42
аспирант УГХТУ
0
7

Усміхнись, Україно! Флешмоб у Дніпропетровську

30 квітня у Дніпропетровську на Європейській площі бульш ніж 200 молодих дівчат та хлопців взяли участь у всекраїнському флешмобі "Усміхнись, Україно!". Тримаючи у руках жовті повітряні кульки, що були розмальовані усмішками та розписані позитивними гаслами, вони почергово утворили на площі три фігури: смайл, мапу України з усмішкою всередині та надпис "Україна" з "живих" літер.

Як зазначили організатори акції, члени ініціативної групи "Усміхнись, Україно!" та Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Покоління Сильних", усміхнена молодь не лише в Дніпропетровську, а й у 16-ти обласних центрах (адже захід одночасно проводився і там) об’єднала Україну і зробила її більш позитивною, незважаючи на усі політичні та соціальні перипетії сьогодення.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Днепропетровск
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.