Молодь обирає Україну!

11 августа 2011, 21:15
аспирант УГХТУ
0
8

Молодь обирає Україну!

30 квітня у Дніпропетровську на Європейській площі понад 200 молодих дівчат та хлопців взяли участь у всекраїнському флешмобі Усміхнись, Україно!.

Тримаючи у руках жовті повітряні кульки, що були розмальовані усмішками та розписані позитивними гаслами, вони почергово утворили на площі три фігури: смайл, мапу України з усмішкою всередині та надпис Україна з "живих" літер.

Як зазначили організатори акції, члени ініціативної групи Усміхнись, Україно! та Всеукраїнської молодіжної громадської організації Покоління Сильних, усміхнена молодь не лише в Дніпропетровську, а й у 16-ти обласних центрах (адже захід одночасно проводився і там) об’єднала Україну і зробила її більш позитивною, незважаючи на усі політичні та соціальні перипетії сьогодення.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.