Беркут тепер теж дякуватиме Донбасу

18 сентября 2011, 21:18
Владелец страницы
полІтолог
0
19

Беркут тепер теж дякуватиме Донбасу

Спецпідрозділ міліції Беркут тепер озброївся супермодними у цьому сезоні футболками з написом "Спасибо жителям Донбасса!". Охорону стадіону бійці здійснюватимуть в них.

Біля Головпоштамту на Майдані Незалежності фірма «Простопрінт», на яку нещодавно було здійснено «наїзд», очевидно пов’язаний з випуском крамольних футболок, здійснювала роздачу своєї продукції.

Водночас збиралися кошти на допомогу протиправно переслідуваним громадським активістам. Про акцію було широко оповіщено всіма можливими засобами поширення інформації. Згідно вимог Конституції і законів України, належним чином завчасно повідомлено органи виконавчої влади. Судової заборони на проведення доброчинної акції не надходило. Але ледве працівники «Простопрінту» вийняли свої вироби і зібралися розпочати продаж, як на них смерчем налетів загін «Беркута» і почав без розбору хапати всіх присутніх. Людей вдалося з допомогою активістів КУПР відбити. Але потім звід «Беркута» відкрито із застосуванням сили заволодів ящиком футболок, згуртувався у «свиню» - так само, як при супроводі автозаків з особливо небезпечними в’язнями – і кинувся тікати до станції метро «Хрещатик».

Вартість викраденого майна складає суму, яку кримінальний кодекс визначає як «особливо великі розміри». Тепер звитяжні спецназівці розганятимуть мирні зібрання громадян у формі, яка даватиме вичерпну відповідь на підстави припинення мирного зібрання.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Черновецкий,КГГА,жкх,тариф,Голубченко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.