Влада і молодь будуть звітувати перед тернополянами

20 сентября 2011, 05:34
0
6

Влада і молодь будуть звітувати перед тернополянами

16 вересня в сесійній залі міської ради відбувся другий круглий стіл з циклу «Формування спільного бачення розвитку молодіжного руху в Тернополі». За мету учасники ставили дізнатись як працює профільне управління, яке відповідає за молодь, а також напрацювати рекомендації щоб краще разом працювалось.
Участь в роботі круглого столу взяли представники 17 громадських організацій, начальник профільного управління і його заступник.

Для ефективної співпраці влади та громадських молодіжних організацій, на думку учасників, потрібно наступне:

● Оприлюднювати щорічний звіт діяльності профільного управління та молодіжних громадських організацій,
● Залучати лідерів молодіжних організацій до розробки міських програм, що стосуються молоді,
● Регулярно проводити ярмарки молодіжних організацій,
● На конкурсній основі надавати молодіжним організаціям в безоплатне користування, або користування на пільгових умовах приміщення, що належать громаді міста для здійснення статутної діяльності,
● Для швидкої комунікації створити googlegroups в яку увійдуть керівники молодіжних організацій та працівники профільного управління,
● Регулярно проводити зустріч міського голови з молоддю.

Дані ідеї будуть опрацьовані та представлені міському голові Тернополя Сергію Надалу під час проведення третього круглого столу з циклу «Формування спільного бачення розвитку молодіжного руху в Тернополі».
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: молодежь,Тернополь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.