Всеукраїнський Форум громадських організацій

14 октября 2011, 15:41
полІтолог
0
5

Всеукраїнський Форум громадських організацій

14 жовтня об 11:00 розпочав роботу Всеукраїнський Форум громадських організацій. Захід ініційований ВГО ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас". Співорганізаторами Форуму виступили понад три десятки громадських організацій, серед яких ВГО "Коаліція Учасників Помаранчевої Революції", Всеукраїнський комітет "Наступ", Блок соціального партнерства "Порядок і Достаток" та інші.

На порядок денний Форуму винесено головне питання - розпуск Верховної Ради України. Підстав для цього, на думку учасників Форуму, є чимало. "Ми живемо в країні, де на сьогодні неможливі однозначні оцінки явищ у термінах "законно - незаконно", "морально - аморально", "гуманно - негуманно". Неможливі тому, що ці напрацьовані цивілізацією системи координат розмиті в сучасній Україні до повної втрати орієнтирів. Немає білого й чорного, є тільки різні відтінки сірого, - говорить координатор Форуму Борис Новожилов. - Звичайно, таку палітру цінностей задає влада, але не можна сказати, що суспільство її активно відкидає. Воно скоріше звикає до неї. Уже нікого не дивує, що одні сірі плями політичного спектра проголошуються помаранчевими, інші – біло-блакитними, треті – червоними, четверті – рожевими… На щастя, крім орієнтирів, вироблених за кілька тисячоріч розвитку нашого суспільства (і, у значній мірі, втрачених за двадцять років його деградації) існує ще орієнтир, з народження властивий кожній людині на рівні підсвідомості. Це – справедливість".

"Верховна Рада не виконує покладених на неї завдань, - додає співорганізатор Форуму голова ВГО "Коаліція Учасників Помаранчевої Революції" Сергій Мельниченко, - Більш того - вона стала нелегітимною і не відображає інтересів суспільства. Перебіжки "тушканчиків" зробили її такою, що не відповідає спектру політичних уподобань народу України. Строк повноважень Верховної Ради минув, але вибори відкладаються на невизначений час. Прийняті нею останнім часом закони нефахові й антисоціальні. Частину своїх повноважень вищий законодавчий орган країни безвідповідально передав Кабміну, чим створив передумови для порушення невід`ємних прав громадян України. Ми з повною відповідальністю заявляємо, що наше суспільство несправедливе, оскільки розподіл матеріальних і духовних благ не відбувається відповідно до особистого внеску в суспільне багатство".

Після недовгого обговорення Форум прийняв резолюцію, в якій, зокрема, йшлося: "…З несправедливістю можна або боротися, або скоритися. Наш вибір - боротьба, оскільки несправедливість у нашому суспільстві й державі досягла вже критичної межі, за якою - незворотні процеси деградації. Найбільш яскравим і страшним проявом цієї деградації є принцип "негативного відбору", що діє в системі державної влади. Відповідно до цього принципу, успішну політичну й чиновницьку кар`єру здатні робити винятково аморальні люди. Причому чим вищий щабель кар`єрних сходів, тем більший ступінь аморальності потрібно від претендента".

Квінтесенцією принципу "негативного відбору" і найбільш яскравим зосередженням аморальних особистостей на сьогодні є Верховна Рада України. Із цим твердженням, безсумнівно, погодяться 99% громадян України й на цьому політичну теорему "Вимога саморозпуску Верховної Ради - справедлива" можна вважати доведеною…".

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: конфликт,Киев,Юлия Тимошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.