В Києві під управлінням юстиції проломили перекриття

8 ноября 2011, 12:59
полІтолог
0
9

В Києві під управлінням юстиції проломили перекриття

У вівторок, 8 листопада, в будинку №1/2 по вул. Басейній/Крутий узвіз зловмисники розвалили міжповерхове перекриття і проникли до приміщення на другому поверсі.

Як повідомила прес-служба ВГО "Коаліція учасників Помаранчевої революції" (КУПР), о сьомій ранку група з десятка молодиків проломила перекриття і проникла з першого поверху на другий. Увірвавшись до зали чоловічої хорової капели, розташованої через стіну від міського управління юстиції, вони вчинили справжній погром. Унікальний концертний рояль виштовхали в коридор, документи і ноти згребли докупи і також витягли в коридор, а потім почали трощити перекриття далі. Проте поява активістів ВГО "Коаліція учасників Помаранчевої революції", котрих викликала дирекція капели, перешкодила подальшому вандалізму.

Як повідомили працівники капели, власник приміщення на першому поверсі ТОВ "Тригліф" задумав зробити у себе антресольний поверх - але висота стелі для цього замала. Довго не думаючи, керівники Тригліфа вирішили підняти міжповерхове перекриття приблизно на метр. Оскільки отримати дозвільну документацію на подібну "реконструкцію" пам`ятки архітектури не уявлялося можливим, вирішили діяти нахрапом.

Перша спроба увірватися до сусідів зверху відбулася 20 серпня. Тоді раціоналізатори отримали відсіч. Правда, міліція у факті проникнення до приміщеня шляхом взлому "не знайшла" складу злочину, і справу прикрили. Спробували "домовитися" з адміністрацією капели. Пропонували "матеріальну допомогу" в такому розмірі, щоб забезпечити і самих працівників, і їхніх дітей на все життя. Але не всі ще в Україні навчилися торгувати совістю. Адміністрація капели від "допомоги" відмовилася. Тоді їм так лагідно і в`їдливо порадили "обережно ходити по вулицях - щоб чогось поганого не трапилося". Теж не допомогло.

І от сьогодні на світанку здійснено черговий штурм. Активісти ВГО "Коаліція учасників Помаранчевої революції" затримали чотирьох штурмовиків - і впізнали "старих знайомих". Ці ж особи півтора роки тому штурмом взяли книгарню письменників "Сяйво", діючи в інтересах депутата Київради Супруненка. Сьогодні активісти КУПР на доброчинних засадах взяли капелу під охорону. Але хто знає, які сили можуть бути кинуті на штурм завтра-післязавтра. А за стіною - міське управління юстиції. Раптом і його захочуть "припідняти"?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Киев
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.