Церемонія нагородження переможців Національного конкурсу Благодійник року-2011

19 декабря 2011, 10:39
0
8

Церемонія нагородження переможців Національного конкурсу Благодійник року-2011

Володарем призу "Народний благодійник" став Тернопільський обласний благодійний фонд "Майбутнє сиріт".

"Фонд батьківської допомоги "КРОХА" з міста Донецька, який посів друге місце, був також відзначений почесним дипломом.

Протягом півроку всі бажаючі могли висунути номінантів на приз "Народний благодійник" в соціальних мережах. Загалом було подано 21 кандидатуру благодійних організацій, фізичних осіб з усієї України, а також яскраві благодійні акції, що відбулися у 2011 році.

20 листопада, одночасно з припиненням прийому заявок на Національний конкурс "Благодійник року", усі кандидатури були виставлені на голосування на офіційному сайті Асоціації благодійників України. Протягом трьох тижнів тривало активне голосування, в якому взяло участь понад 11,5 тисяч чоловік.

Спеціальними призами у номінації "Медіа і благодійність" відзначені: редакція "Люди" газети "Сегодня" за спецпроект "Малюк шукає батьків" (друковані медіа); "Вікна-Новини" телеканал СТБ (телебачення); редакція освітньо-художніх програм, Національна радіокомпанія України (радіо); українська мережа новин Корреспондент.net (інтернет-видання ).

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: благотворительность,Херсон,Возрождение Херсона,Твоя правда
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.