Громадські діячі закликали інвесторів не вкладати гроші в руйнування центру Києва

06 січня 2012, 16:45
Власник сторінки
Общественный деятель
0
15
Громадські діячі закликали інвесторів не вкладати гроші в руйнування центру Києва

Громадські діячі закликали інвесторів не вкладати гроші в руйнування центру Києва


У четвер, 5 січня, в інформаційному агентстві "Укрінформ" відбулася прес-конференція на тему: "Використання Кримінального кодексу України для збереження об`єктів культурної спадщини".

У заході взяли участь: голова постійної комісії Київради з питань культури та туризму, член головної Ради Українського товариства пам`яток історії та культури Олександр Бригинець, громадський інспектор Олександр Глухов, громадський діяч Ольга Козловська, заступник голови громадської організації «Кияни об’єднуємось» Володимир Бондар, керівник громадської організації «Збережи старий Київ», Ігор Луценко.

Представники київської громадськості закликають інвесторів не вкладати кошти в руйнування історичної частини столиці, бо в майбутньому нічим добрим для них це не скінчиться.

"Хотів би звернутися до інвесторів - замисліться, не поводьтеся як лохи. Якщо забудуєте Андріївський узвіз, ви все одно не зможете користуватися своїми будівлями, тому що наступна влада вас знову видоїть на гроші, бо це незаконно. А якщо прийде нормальна влада, вона взагалі забере. Тож, будь ласка, не вкладайте гроші в руйнування Києва", - сказав Володимир Бондар.Він зазначив, що йому, ріелтору за фахом, незрозуміло, чому інвестори вкладають кошти у заздалегідь програшні проекти. За приклад громадський активіст навів урочище Кожум`яки на Подолі. За його словами, це місце називають Диснейлендом, бо "там ніхто не живе, там жити не можна - туди вихлопні газі з усього Києва спускаються і немає провітрювання"."Люди вклали мільйони, заплатили хабарі - навіщо їм ця нерухомість, якою не можна користуватися, не можна здати, не можна у спадок передати, тому що вона нікому не потрібна", - наголосив В.Бондар.
http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1068288
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Киев,Андреевский спуск
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.