Фінал конкурсу зі створення в українській Вікіпедії статей на благодійну тематику

2 марта 2012, 09:44
Владелец страницы
0
12

Фінал конкурсу зі створення в українській Вікіпедії статей на благодійну тематику

Конкурс під назвою "Пишемо про благодійність" стартував 12 грудня 2011 року і був приурочений до Дня благодійництва. До 29 січня 2012 року всі бажаючі могли створити або відредагувати в українській Вікіпедії статті, які розкривають поняття і терміни, пов’язані з благодійністю і корпоративною соціальною відповідальністю, чи розповідають про українські і міжнародні організації та окремих благодійників.

Також можна було перекласти українською відповідні статті з іншомовних Вікіпедій, допускалося доповнення і покращення вже існуючих статей.

Організатори вирішили присудити два других місця. Їх посіли Олег Король і Микола Супрунець з 93,97 і 93,93 балами відповідно. Їм були вручені електронні книги і дипломи переможців. Переможцем із великим відривом - 320,13 балів - стала Валентина Кодола. Вона отримала головний приз - нетбук - і диплом переможця.

Валентина Іванівна - вчитель з 22-річним стажем, викладає історію і світову літературу в одній із сільських шкіл Корсунь-Шевченківського району, що на Черкащини.

У присвяченій цій події прес-конференції взяли участь виконавчий директор ГО «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич, Президент Асоціації благодійників України, голова журі конкурсу Олександр Максимчук, члени журі - виконавчий директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар та медіа-експерт, ведучий телеканалу ICTV Андрій Куликов.

На заході також були присутні члени журі - Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000» Катерина Ющенко, голова Наглядової ради Асоціації благодійників України, Президент Благодійного фонду «Приятелі дітей» Марина Криса, виконавчий директор ІАЦ «Громадський простір» Алла Прунь.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: благотворительность,конкурс,Википедия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.