При вході в НБУ пройшла акція протесту ошуканих вкладників

15 марта 2012, 13:48
0
18

Банківські злодії та бандити масово грабують людей!

Сьогодні за ініціативи ГО «Асоціація захисту прав вкладників» та ВК «Наступ» при вході в НБУ пройшла акція протесту ошуканих вкладників фінансових установ. 

Один із організаторів акції, голова ВК «НАСТУП» Р. Секела заявив: «Впродовж п’яти останніх років ми бачимо чітку тенденцію ігнорування вимог вкладників та позичальників банків чи кредитних спілок. Сьогодні ні Президент України, ні уряд, ні Національний банк не захищають громадян України від беззаконня, котре міцно вкорінилось у фінансовій сфері: кредитні спілки, банки, інші фінустанови створили безліч злочинних фінансових пірамід, тим самим тримаючи у залежності півтора мільйона громадян, не повертаючи їм вкладені кошти». 

До входу в НБУ прийшли вкладники збанкрутілих банків «АРМА», «Європейський банк розвитку та заощаджень», «ОЛБанк», ряду кредитних спілок, зокрема «Український фінансовий союз», «Добробуд», «Фортеця», «Либідь», які досі не можуть отримати свої власні кошти».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: банки,Киев,акция,НБУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.