Дивний живопис В`ячеслава Странніка

7 мая 2012, 14:11
Владелец страницы
журналіст
0
33

Дивний живопис В`ячеслава Странніка

В Криворізкій галереї Ф-Арт відкрилася виставка картин В’ячеслава Странніка під назвою "Странная живопись Вячеслава Странника или путишествие за пределы рационального опыта".

Духовна криза сучасного технократичного суспільства вказує на те, що проблема пошуку духовних орієнтирів існування людства стає нагальною. Вихід із екологічної, економічної, морально - етичної кризи, - на думку автора,- можливий, завдяки напрацюванню нової парадигми світосприйняття, що розширює світогляд людини від раціонально- прагматичної зацікавленості до духовно-трансцендентних сенсів існування.

"Роботи В’ячеслава Странніка - це те, що нас повертає назад в міфопоетичне дитинство людства. Коли розум людський почав сам себе усвідомлювати", - зауважив на відкриті провідний науковий співробітник криворізького історичного музею Олександр Мельник. 

Виставка стала першим заходом новонародженої в місті Ліги культури, зібравши, багатьох творчо шанованих особистостей Кривого Рогу, а також креативні музичні колективи "Лабораторія № 9" та " Діфрагамма".

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: искусство,живопись,Кривой Рог
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.