Молоді тернопільські художники розмалюють школу-інтернат

15 ноября 2012, 14:43
0
21
Молоді тернопільські художники розмалюють школу-інтернат

Молоді тернопільські художники розмалюють школу-інтернат

Протягом двох днів 17 та 18 листопада художники Молодіжного Мистецького Центру розмалюють «Школу - інтернат для дітей з наслідками поліомеліту і церебральними паралічами» казковими героями з мультиплікаційних фільмів.

За словами керівника Молодіжного Мистецького Центру Дмитра Андрощука: «Цим проектом ми хочемо підняти настрій хворим діткам та додати трішки яскравих фарб у їхнє життя». Вже розмалювали стіни казковими героями в хірургічному відділенні дитячої обласної лікарні.

Ініціатива створення Молодіжного Мистецького Центру виникла в процесі розробки проекту «Тернопіль – студентська столиця України» та покликана об’єднати творчу молодь міста і надати їй можливість для самореалізації.

«Хороша ідея прикрасити стіни та наповнити їх казковим життям. Це те мистецтво, яке приносить радість і дітям і молодим художникам» – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Протягом цих двох днів вони будуть оздоблювати стіни малюнками мультиплікаційних героїв та спілкуватись з дітьми.

Даний захід відбуватиметься в рамках проекту «Тернопіль – студентська столиця України» та за сприяння міської ради.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: молодежь,Тернополь,школа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.