Башта №7 Київської фортеці: Раз, два, три - продано!

27 січня 2013, 15:22
Власник сторінки
Ветеран ЗС України
0
17
Башта №7 Київської фортеці: Раз, два, три - продано!

Башта №7 Київської фортеці: Раз, два, три - продано!

Вулиця Івана Мазепи буд.№1 Пам’ятка історіі, Башта №7 старовинної Київської фортеці під назвою Нікольські ворота, колишня Київська військова комендатура.
Міністерство оборони України намагається продати історичну пам`ятку в приватні руки олігархів, але це - власність Українського народу, яка буде забрана громадськими організаціями силових структур для розміщення центральних представництв усіх громадських організацій України, що займаються захистом прав людей у погонах та членів їхніх родин.
Спільна нарада голів та активу громадських організацій звертається до всіх громадских, професійних та суспільних організацій захистити історичне надбання Українського Народу.
Шановний Український Народ!
Чи буде Башта №7 (Нікольські ворота) черговим маєтком олігарха, чи центральним представництвом усіх громадських організацій України, які займаються захистом прав людей у погонах та членів їхніх родин?
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Украины
ТЕГИ: МВД,СБУ,МЧС,ветераны,прокуратура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.