Коломия-Коломия! Дороги-дороги!

19 февраля 2013, 19:09
0
15

Коломия-Коломия! Дороги-дороги!

Доброго дня! Шановні читачі, шановні водії, погані дороги сьогодення не є новиною для Українського народу, хтось міняє колеса завдяки нашому керівництву держави, хтось ремонтує ходову частину автомобіля за немалі кошти, а хтось завдяки бездоріжжю потрапляє в ДЬП, а то і лишився життя близьких людей!
В Івано Франківській області - столиця Покуття, писанкове місто Коломия - дороги на сьогоднішній день в край погані, рух транспортних засобів є затрудненим і все частіше погана дорога призводить до заторів та ДТП, тому що водіїї через погане покриття доріг змушені порушувати правила дорожнього руху виїжати на зустрічну смугу руху, чим провокують дорожньо-транспортню пригоду! Звернення громади міста до місцевого самоврядування про покращення дорожнього покриття залишається загадкою для всіх, в таких умовах життя пропадає всіляка надія на завтрашній день! А хтось за рахунок того, що в нас погані дороги, живе впевнено і не «париться» про завтрашній день і дороги міста та району!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: дороги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.