Рейд по боротьбі з гральних бізнесом в Києві. Ніч з 13 на 14 березня

14 марта 2013, 08:15
Журналист
0
13

Рейд по боротьбі з гральних бізнесом в Києві. Ніч з 13 на 14 березня

По вул. Дегтярівська 11 виявив ігровий заклад. Зустріли вельми агресивно. Адміністратор крім перешкоджання журналісткою діяльності, скоїв напад на мене. Бив і руками і ногами, обіцяв вирахувати і вбити мене, витративши на це хоч 10 років. Не розкаявся, буде відповідати за законом, факти є ...
Швидко прибули за викликом ППС, СОГ, ОБЕП. Хочу відзначити і подякувати цих працівників Шевченківського РУГУ за відмінно проведену роботу! Так тримати!
Далі було ще веселіше. В годину тридцять виявив знову працюючий ігровий зал по вулиці Перова 36 Це була повна несподіванка. Тільки 10-го березня я його за допомогою 3-х народних депутатів закрив, і ось він знову працює. Відпрацьовував цей заклад до 4.30 ранку. Так, треба щось вирішувати з керівництвом Дніпровського РУГУ в м. Києві!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Киев,коррупция,игорный бизнес
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.