Скотиняче ставлення до людей. Київ, 29.05.2013

30 мая 2013, 22:04
Журналист
0
14

Скотиняче ставлення до людей. Київ, 29.05.2013

Та ні як по іншому не можна назвати ставлення міліцейського начальства Святошинського РУ ГУ столиці до громадян, що звернулися по своїх справах до міліції.
З недавніх пір в цьому РУ ГУ спорудили тамбур розміром 6 -7 кв. м., в якому я з колегою нарахував присутність аж 16 (!) осіб одночасно.
Що б дати мені можливість зробити фотофіксацію, частина людей змушена вийти назовні. Більше того, цей тамбур ще й прохідний. Люди змушені постійно ущільняться, що б дати можливість пройти співробітникам міліції.
Книга скарг в доступному місці була відсутня і її було надано тільки після консультацій чергового зі своїм начальством.
Більше того, на прохання надати можливість мені зробити запис за столом, було категорично відмовлено, стіл не передбачений!
Невже так само тісно у начальника і його заступників у "особистих" кабінетах Святошинського РУ ГУ?
Вважаю за необхідним десь через тиждень провести журналістський рейд по районним РУГУ Києва з метою з`ясувати безпеку громадян у цих закладах.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: милиция
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.