Синхронне закриття трьох гральних закладів на території Центрального залізничного вокзалу столиці

1 июня 2013, 19:03
Владелец страницы
Журналист
0
36

Синхронне закриття трьох гральних закладів на території Центрального залізничного вокзалу столиці

Незважаючи на численні звернення Міжнародної Правозахисної Асамблеї «АНТИКОРУПЦIЙНЕ БЮРО УКРАIНИ» до Управління МВС України на Південно-Західній залізниці про роботу гральних закладів, а також пов’язану з цими фактами бездіяльності міліції на території вокзалу, гральний бізнес продовжував незаконно функціонувати станом на 31 травня 2013 року.
Журналістам Асамблеї завдяки міліції закрити три гральні заклади на вокзалі виявилося не просто.
Слідчо-оперативній групі, яка була викликана на місце подій, майже годину не вистачало духу зважитися зайти у гральні зали.
Як результат нерішучості та бездіяльності СОГ, гравці і касири безперешкодно покинули приміщення забравши з собою документацію та грошові кошти.
Особливий цинізм виявився у відкритій роботі великого та яскравого ігорного закладу розташованого безпосередньо вздовж єдиної дороги ведучої до чергової частини лінійного відділу міліції на ст. Київ-Пасажирський.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Киев,коррупция,милиция,игорный бизнес,вокзал
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.