Масове вбивство стерилізованих собак у Дніпровському районі столиці

4 июня 2013, 22:14
Журналист
0
11
Масове вбивство стерилізованих собак у Дніпровському районі столиці

Масове вбивство стерилізованих собак у Дніпровському районі столиці

Днями в Дніпровському районі на Микільській слобідці масово стали гинути місцеві бродячі собаки. Всі собаки були стерилізовані. На очах у людей собаки гинули в страшних муках. З різних дворів мікрорайону долинали несамовиті передсмертні звуки тварин. Ветеринари з місцевої клініки намагалися врятувати тварин. Але, на жаль, їх зусилля були марними. Всі симптоми вказували на отруєння тварин щурячою отрутою. В результаті отруєння загинуло більше 15-ти собак. Ще одна була застрелена з вогнепальної зброї. Це вже шосте масове отруєння за останні два роки та і неодноразове із застосуванням вогнепальної зброї.
Нажаль, міліція безрезультатно роками розслідує ці злочини. Незрозуміло чому не можуть знайдуть шкуродерів. Невже правоохоронцям треба дочекатися коли почнуть вбивати людей?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Киев,собаки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.