Біла Церква - справжній рай для грального бізнесу

10 августа 2013, 16:27
Владелец страницы
Журналист
0
55

Біла Церква - справжній рай для грального бізнесу

9 серпня 2013 року. Рейд, який проводиться журналістами "Антикорупційного Бюро України" в рамках журналістського розслідування щодо порушення Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», по Білій Церкві продовжується.
Цього разу медійники закрили гральний заклад по вулиці Гординського 13, в якому працювало 15 автоматів.
Вже так повелося, що кожного рейду активістів Асамблеї до Білої Церкви, трапляються якісь казуси з боку місцевих правоохоронних органів. Не обійшлося і цього разу. Вже після прибуття міліції на місце злочину, адміністратори закладу вимкнули освітлення і закрили журналістів у підвалі. Тільки через 20 хвилин після наполегливих вимог голови Асамблеї Віктора Швеця, який залишався зовні, журналістів все ж таки звільнили.
Про цей, та про деякі інші випадки недбалої роботи міліції, що трапилися в ході чергового рейду до Білої Церкви, буде повідомлено у скарзі до місцевої та обласної прокуратури.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: коррупция,милиция,игорный бизнес,Белая Церковь,игорные автоматы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.