На день Державного Прапора України черкаські молодорухівці роздавали прапори

23 августа 2013, 18:22
Владелец страницы
Голова Черкаського Осередку ВГО Молодий Народний Рух
0
19

На день Державного Прапора України черкаські молодорухівці роздавали прапори

23 серпня на території дитячого майданчику навпроти ОДА Молодорухівці виховували патріотизм у маленьких Черкасців.
"Це не просто акція з криками Слава Україні, це акція покликана виховувати в молодшого покоління відчуття патріотизму та гордості за нашу державу. Це найкраще виходить на прикладі історії наших державних символів. " - говорить Голова Черкаського Обласного осередку ВГО "Молодий Народний Рух" Павло Прибіш.
Молодорухівці розповідали історію походження прапору та пояснювали дітям символіку стягу. Також діти брали участь в різних іграх і конкурсах.
"Ми не просто роздавали прапорці, ми розповідали дітям історію цього свята і пояснювали чому Україна незалежна і головне від кого. Дивно, але як виявилось навіть батьки не зовсім розуміють значення Дня Прапора та Дня Незалежності. " - говорить Молодорухівка Марія Шевченко.
Переможцями були всі, тому всі отримали призи у вигляді маленьких прапорців. Молодорухівці Роздали дітям більше 50 маленьких прапорів.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Черкассы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.