Біла Церква - сучасний український Лас-Вегас

2 сентября 2013, 09:49
Владелец страницы
0
24

Біла Церква - сучасний український Лас-Вегас

1 вересня 2013 року журналісти-антикорупційники побували на центральній вулиці сучасного українського Лас-Вегасу. Вулиця Леваневського у Білій Церкві є центром азарту, адже на ній одній розміщено аж сім гральних закладів. Під "гарячу" руку представників "Антикорупційного Бюро України" повторно потрапило приміщення під №59.
Виявляється у присутності міліції затяті гравці почувають себе набагато безпечніше. Адже, коли журналісти зайшли до грального закладу, що на вул. Леваневського, 59, там знаходилося лише четверо любителів азарту. Та з прибуттям правоохоронців їх побільшало вдвічі. Мало того, вони спокійно грали, заправляли автомати грошима, успішно програвали свої кровні і навіть відштовхували міліціонерів, зі словами: "Що ви тут ходите, ви що небачите, що ми прийшли пограти".
Втім, правоохоронці провели необхідні слічі дії, зробили опис 20 гральних автоматів та 1 букмекерського електронного терміналу, приміщення ж знову опечатали.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Россия,Украина,США,коррупция,милиция,СШ ГЭС,игорные автоматы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.