Напад бандитів на журналістів у Вишгороді

07 вересня 2013, 10:44
Власник сторінки
0
15

Напад бандитів на журналістів у Вишгороді

6 вересня 2013 року під час рейду стосовно виявлення незаконної діяльності гральних закладів у м. Вишгород Київської області було скоєно напад озброєними бандитами на журналістську групу з 5 осіб "Антикорупційного Бюро України". Міліція вичікувала 50 хвилин аби конфліrт завершився без неї.

Гральний заклад з яскравою рекламою, в якому працювало 26 гральних автоматів, було виявлено на вул. Мазепи, 9-Г. Озброєні бандити, які прибули на місце виклику раніше ніж правоохоронці, одразу професійно взялися за справу. Добряче відмотузивши журналістів, порвавши на них одяг та ледь не розбивши відео- і фотокамери, молодики викинули борців з гральним бізнесом геть з азартного притону. Свідком нападу був черговий на "гарячій" лінії МВС України, бо як раз у цей момент журналісти зателефонували йому і просили про термінову допомогу.

Втім, міліції аби врятувати від нападу журналістів необхідно було аж 50 хвилин. Погодьтесь, на випадковість це зовсім не схоже. Як і той факт, що слідчо-оперативна група зходу після прибуття почала вимагати від антикорупційників назвати норму закону, яка надає журналістам право заходити до грального закладу.

Тож спеціально для необізнаних та корумпованих вишгородських правоохоронців повідомляємо, що аби виявити та зафіксувати незаконну діяльність та виконувати чесно свої професійні обов"язки - журналістам дозвіл від бандитів, як вишгородським міліціонерам, чи нормативні акти зовсім не потрібні. Як і не потрібно жодних дозволів аби проводити журналістське розслідування на виконання Указу Президента України "Про Національну програму боротьби з корупцією".

Нагадаємо, рік тому цей гральний заклад на вимогу представників "Антикорупційного Бюро України" закривала саме ця слідчо-оперативна група. Але правоохоронці так гарно зупиняли незаконну діяльність, що вона й далі процвітає під опікою місцевої міліції.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Украины
ТЕГИ: милиция,игорный бизнес,казино,журналист,Журналисты,Вишгород,наличный валютный рынок курсы валют обмен валют ко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.