У Чернівцях відбувся IV Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz

11 сентября 2013, 10:49
Владелец страницы
0
19

У Чернівцях відбувся IV Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz

IV Міжнародний поетичний фестиваль "Meridian Czernowitz" відбувся у Чернівцях з 6 по 8 вересня 2013 року.
Чернівці стали одним із фестивальних міст поетичного турне, яке проходить за маршрутом Київ-Чернівці-Львів-Берлін-Бремен.
На фестиваль були запрошені відомі поети й письменники з Австрії, Англії, Білорусії, Ізраїлю, Молдови, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, США, України та Швейцарії. Серед відомих українських літературів були присутні Ю.Андрухович, С.Жадан, Т.Прохасько, Д.Лазуткін, М.Кіяновська та ін.
Поетичні читання, презентації та мистецькі перформанси відбувалися в різних частинах Чернівців, на т.зв. локаціях. Загалом було задіяно більше двадцяти локацій. "Мерідіан" проходив переважно в поетичному форматі, проте були представлені також кінематографічні, музичні й театральні жанри.
Родзинкою фестивалю було створення "поетичних вагонів", в яких поети зачитували вірші своїм прихильникам і просто пасажирам. Такі вагони курсували з Києва до Чернівців та з Чернівців до Львова.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: СПУ,Черновцы,фестиваль,культура,Україна,Чернівці,Європа,мистецтво,Поезія,мерідіан
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.