Як журналісти побували на відкритті грального закладу на Троєщині

19 октября 2013, 04:55
Журналист
0
102

Як журналісти побували на відкритті грального закладу на Троєщині

18 жовтня 2013 року. Сьогодні журналісти "Антикорупційного Бюро України" відвідали гральний заклад на вул. М. Закревської у Деснянському районі столиці, який щойно відкрив двері для своїх відвідувачів. Та завдяки представникам Бюро розпочати свою злочинну діяльність його власнику так і не вдалося.
У МАФі на вул. М. Закревської, 31 кипіла робота. Його працівники обклеювали вікна рекламою, яка свідчила, що тут буде знаходитися місце азартного раю.
У середині закладу, на перших відвідувачів вже чекали 5 електронних терміналів і ще 4 були в черзі аби їх зібрали та підключили.
Чекати довго не довелося, на відкриття грального закладу завітали перші запрошені, а разом з ними зайшли й журналісти "Антикорупційного Бюро України". Вони одразу ж спрацювали на випередження і викликали правоохоронців.
Тож, не встигши відкритися, гральний заклад припинив свою роботу.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: коррупция,милиция,игорный бизнес,Беркут,советский народ,Троещина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.