Із широко заплющеними очима та із втраченою совістю. Подільська міліція несе службу в столиці

21 октября 2013, 21:18
Журналист
0
42

Із широко заплющеними очима та із втраченою совістю. Подільська міліція несе службу в столиці

20 жовтня 2013 року. За 100 метрів від пам’ятника Г.Сковороді на Контрактовій площі 2, знову працював гральний бізнес в павільйоні з яскраво-червоною рекламою азартних ігор. Всього два дні тому журналісти Антикорупційного Бюро України з чималими зусиллями сприяли закриттю цього ігрового притону.

Майже 300 років тому просвітитель, філософ і поет Григорій Савич Сковорода писав: "Живуть на землі й тi, хто ні про що не думає, як лиш розбагатіти, нажертися, напитися, нарядитися".

Ці слова великого мислителя стали сьогодні як ніколи актуальними для сучасного українського суспільства.

Шкода тільки що Подільські міліціонери столиці не читають хороших і розумних книжок, інакше не допустили повторне та зухвале сусідство грального притону поруч з пам’ятником великого сина українського народу!

Схоже на те, що районна міліція з потрухами продалась ділками порочного бізнесу та з радістю перейшла на бік кримінального світу.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: коррупция,милиция,игорный бизнес,игровые автоматы,Подол,Контрактовая площадь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.