Дніпровська міліція рапортує про свої подальші дії перед злочинцями

25 октября 2013, 19:24
Журналист
0
43

Дніпровська міліція рапортує про свої подальші дії перед злочинцями

25 жовтня 2013 року. Сьогодні антикорупційники натрапили на новий гральний заклад. Розташувався він у Дніпровському районі столиці, за адресою вул. Марини Раскової, 1. Нахабство власників азартного бізнесу доходить межі, бо притон оселився в суміжному приміщенні з входом в метро "Лівобережна", що з боку "Макдональдса".
Заклад нещодавно відкрився, бо у просторому залі діючих виявилося лише 6 терміналів, ще 8 місць готуються до введення в експлуатацію.
Отримавши повідомлення про злочин, міліція Дніпровського РУ ГУ, замість того аби їхати на виклик, швидко роздвонила усім власникам грального бізнесу в районі про небезпеку. Адже, журналісти "Антикорупційного Бюро України" проводять черговий рейд. Про це активістів повідомили з надійних джерел.
Тим часом, правоохоронці аби відволікти увагу пильних медійників, зателефонували заявнику і попередили, що група вже виїхала. Однак, минуло півгодини, кілька разів повз грального закладу проїзджали бійці "Беркут" та міліції так і не має на місці злочину.
Причина такої затримки не випадкова, адже правоохоронці дають можливість працівникам грального бізнесу сховати можливі докази своєї злочинної діяльності, принаймні хоча б винести гроші з каси.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: коррупция,милиция,игорный бизнес,каменська січ,новини херсона,электронные терминалы,игорное заведение
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.