WBC Ukraine відвідали "Отчий дім"

17 січня 2022, 20:02
Власник сторінки
0
39
WBC Ukraine відвідали  Отчий дім

Захід відбувся в рамках програми WBC Cares

Президент українського представництва WBC Микола Ковальчук, відомий тренер Сергій Ватаманюк та володар титулу WBC Francophone в надважкій вазі Олександр Захожий в рамках благодійної ініціативи WBC Cares Ukraine відвідали селище Білогородку, що в Київській області, де поспілкувались з дітьми з місцевого Центру реабілітації «Отчий дім».


Захід відбувся за сприяння Білогородського міського голови Антона Овсієнка, і в рамках нього Олександр та його тренер Сергій Ватаманюк провели відкрите тренування для підростаючого покоління, показали дітям корисні спортивні вправи, провели автограф-сесію та зробили багато спільних фото з дітьми.Після завершення заходу боксер заявив, що залишився задоволеним своєю участю в ньому
«Мені було дуже цікаво показати дітям основи боксу, адже вони наше майбутнє і мають рости здоровими та спортивними. Я вважаю, що такі заходи, які організовує WBC Cares мають проводити всі боксерські організації і не лише вони. Потрібно давати хлопцям та дівчатам мотивацію та заохочувати їх до активного способу життя».

Микола Ковальчук активно спілкувався з дітьми, пояснював їм специфіку боксу, розповідав про філософію WBC та про принципи кожного з елементів тренування, які показували Олександр та Сергій. Голова WBC Ukraine розповів, що турбота про молоде покоління є одним із основних акцентів в роботі Всесвітньої боксерської ради по всьому світу.


«Діяльність WBC це не лише організація поєдинків та шанування чемпіонів, це також і піклування про молоде покоління, адже в них потрібно вносити вклад, потрібно сприяти їхньому правильному вихованню, потрібно зробити їхнє ставлення до спорту і життя таким, яке відповідає високим принципам нашої організації.

Це була дуже гарна зустріч, яка надихнула діток, було помітно, що в них горіли очі. У юних спортсменів з’явились нові цілі та мрії. Я переконаний, що після їхнього спілкування з Олександром Захожим та Сергієм Ватаманюком про спортивний шлях чемпіона — вони зрозуміли, що неможливого не існує».


Зустріч завершилась приємним сюрпризом для хлопчиків та дівчаток, які отримали солодкі подарунки від WBC Ukraine!


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости спорта
ТЕГИ: благотворительность,WBC,Ковальчук,благодійність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.