Международная велогонка в Виннице

13 червня 2016, 21:21
Власник сторінки
0
82
Международная велогонка в Виннице

Организаторы недооценили участников

В Виннице состоялась Международная велогонка. Вот, что было написано в анонсе, а ниже я напишу, что увидела я.

"4-5 червня 2016 року столиця Поділля місто Вінниця вдруге прийматиме велосипедний фестиваль, в рамках якого відбудуться міжнародні змагання з велоспорту та спортивне-розважальне свято. Головна мета проведення фестивалю - пропаганда здорового способу життя шляхом популяризації велоспорту та використання велосипеда як найбільш доступного і екологічно чистого засобу пересування та активного відпочинку.
У насиченій розважальній програмі фестивалю заплановані дитячі змагання, виступи майстрів велотріалу, ярмарки спортивних товарів і сувенірів, шоу вело-винаходів і багато іншого.
Спортивну частину вело фестивалю складуть дві шосейні велогонки за участю 25-ти команд із тринадцяти країн світу - України, Чехії, Китаю, Ізраїлю, Казахстану, Молдови Білорусі, Швеції, США, Сербії, Іспанії, Румунії та Польщі. 4 червня відбудеться велогонка «Гран-прі Вінниці», наступного дня – 5 червня пройдуть шосейні змагання у рамках «Гран-прі ІСД». Обидві велогонки входять до календаря Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) та мають категорію 1.2. Ці щорічні міжнародні змагання до 2014 року були відомі під назвою «Гран-прі Донецька» та проходили у столиці Донбасу і давно стали візитною карткою України в європейському велосипедному співтоваристві. В 2015 році ці змагання вперше пройшли у Вінниці та отримали назву «Гран-прі Вінниці». З урахуванням проведених велоперегонів у Донецьку та Вінниці, ці шосейні змагання пройдуть вже у дев’ятий раз.
ГРАН-ПРІ ВІННИЦІ
У суботу, 4 червня відбудеться перша велогонка «Гран-прі Вінниці». Спочатку головні події пройдуть на площі перед міською радою. З 10:30 тут відбудеться реєстрація контролерів та інших офіційних осіб, задіяних у перегонах. Пройде також зустріч з комісаром UCI (GP Vinnytsia). З 10:40 до 11:40 на площі перед міською радою заплановано урочисте відкриття, представлення команд та реєстрація велогонщиків (GP Vinnytsia).
Офіційний старт змагань Гран-прі Вінниця відбудеться о 12:00 на вулиці Соборній навпроти міської ради. О 12:15 запланований в’їзд на об’їзне шосе та технічний старт перегонів.
Групова гонка категорії UCI 1.2 “Grand Prix of Vinnytsia” – це 4 кола за містом. Дистанція велогонки складе 140 км. Суперництво спортсменів відбудеться з 12:15 до 16:10 за маршрутом: об’їзне шосе – траса 583 «Київ – Вінниця»- - об’їзне шосе – Барське шосе – об’їзне шосе. Фініш велогонки відбудеться з 15:45 до 16:10 на вулиці Келецькій навпроти ТК «Шок». Тут же з 16:20 до 16:35 заплановано провести церемонію нагородження."
----
Я хотела увидеть: шоу, гонку и награждение. Но, где и во сколько будет шоу, я не нашла. Пошла 4 числа в 14.30 к ТЦ "Шок". Нет ни гонщиков, ни зрителей, а на огромной площади за "Шоком" расставлено несколько полуспортивных снарядов: настольный хоккей, теннисный стол, дартс.......
И всего несколько человек, в основном дети. И ещё гудит генератор.

Примерно через полчаса комментатор объявил, что скоро участники приедут к финишу (сюда). Выбрала я хорошее место, чтоб сделать фото. Слева от меня стал отряд детей в оранжевых галстуках. Дети маленькие, мне не заслоняют даже когда машут всем проезжающим машинам. Потом движение перекрыли, ждём велосипедистов. Два фотографа стояли прямо на дороге, но я считаю, что это опасно. Я стояла на высоте за забором. У меня были мысли: перелезть на другую сторону забора. Но зачем? У меня очень хорошее место!

И вот, велосипедисты начали приближаться к финишу, и резко в двух метра впереди меня появляется кто-то взрослый нагибается через забор, да ещё максимально высовывает руку с фотоаппаратом. Это получилось почти на метр и как раз в центре моего кадра. Я срочно перелажу через забор и приседаю. А велосипедисты "летят" и меня не ждут! Я сфотографировала финиш, но с опозданием буквально в одну секунду. А для велоспорта это очень много! Кадр с победителем получился, но плохой. Он в красно-синем костюме с поднятой рукой.
Когда я срочно перелазила, я ещё потянула мышцу.

Финиш был в 15.15, а по программе "з 15:45 до 16:10". Недооценили организаторы участников.

Потом было награждение (тоже раньше времени).
1-е место - Беларусь (Минск)
2-е место - Казахстан
3-е место - Украина

В этом году было всего 4 круга, старт и финиш в разных местах, поэтому было очень мало зрителей (болельщиков). Ничего интересного!
А в том году было много кругов (по-моему, 16). Старт, финиш и награждение возле театра. Было много зрителей, азарт. Я даже частично прошлась вдоль маршрута. Много раз мимо меня проезжали участники, а в этом году я их видела только на финише и награждении......
Но в прошлый раз у меня аккумуляторы разрядились.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости спорта
ТЕГИ: велоспорт,Винница,велосипед,Винницкая область,Велосипедисты,велогонщик,велосипедист,велогонка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.