Спортивні українці відсвяткували День Незалежності масовим пробігом у вишиванках

26 августа 2015, 12:41
Владелец страницы
0
26

24 серпня до Дня Незалежності у Києві пройшов II Пробіг у вишиванках «Кубок Незалежності». Траса змагань пролягала в парковій зоні на території Національного комплексу «Експоцентр України».

24 серпня до Дня Незалежності у Києві пройшов II Пробіг у вишиванках «Кубок Незалежності». Траса змагань пролягала в парковій зоні на території Національного комплексу «Експоцентр України». Захід зібрав 847 учасників та близько 200 гостей.

Серед українців-патріотів, які взяли участь у пробігу, були як окремі учасники – любителі і професіонали, так і корпоративні команди, що підтримують патріотичний і спортивний рух в Україні. Однією з таких стала команда «Траумель С», в складі якої у забігах взяли участь 25 чоловік.

Крім того, за підтримки «Траумель С», партнера другого «Забігу у вишиванках», тренер з бігу Ольга Луць провела з учасниками розминку перед змаганнями.

Ініціатори пробігу ГО «Здорове покоління – здорова нація» та марафонський клуб «Тарас Бульба» влаштували справжнє свято спорту і патріотизму, що зібрало чимало людей, які прийшли підтримати спортсменів та гарно провести час.

«Ми раді, що наша ідея популяризації здорового способу життя і патріотичних настроїв серед українців знаходить щирий відклик у серцях багатьох людей, – коментує Ігор Кретов. – Цього року, так само як і минулого, змагання пройшли весело і дуже енергійно. На захід зібралися люди різного віку та професій, та усіх їх обєднувало бажання разом відсвяткувати День Незалежності рідної країни та зробити це у активний та корисний для здоровя спосіб».

В рамках заходу відбулися забіги на 5 км, 10 км, 21,975 км (напівмарафон) для дорослих і 500 м та 100 м для дітей. Завершився пробіг урочистим нагородженням переможців. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости спорта
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.