В НАУ наразі незаконно проводять вибори нового ректора

28 января 2021, 13:54
Владелец страницы
0
26

Cуд поновив на посаді ректора Національного авіаційного університету

 

Київ, 28 січня 2021  року

Шевченківський районний суд міста Києва рішенням від 27 січня 2021 року поновив Ісаєнка Володимира Миколайовича на посаді ректора Національного авіаційного університету. Про це повідомила прес-служба відомої міжнародної юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси В.Ісаєнка у трудовому спорі з Міністерством освіти і науки України та НАУ.

 

Згідно рішення суду, поновлення В.Ісаєнка на посаді підлягає негайному виконанню з дня звільнення – з 21 жовтня 2020 року, з відшкодуванням йому середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

 

Раніше Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посади ректора Національного авіаційного університету, проведення якого призначено на 28 січня 2021 року.

 

27 січня 2021 року Міністерство освіти і науки України та Національний авіаційний Університет були повідомленні, що Ісаєнко Володимир є ректором Національного авіаційного університету згідно рішення суду, яке є обов’язковим до виконання з дня проголошення в частині поновлення на роботі.

 

27 січня 2021 всі повноваження головної виборчої дільниці, територіальних виборчих дільниць, організаційного комітету  з виборів ректора Національного авіаційного університету припиняються. Проведення виборів 28 січня 2021 року на зайняття посади ректора Національного авіаційного університету є незаконним.

 

Над проектом працювали адвокат, радник Валерія Гудій, адвокат Ірина Демченко, юрист Олена Середа, під керівництвом старшого партнера Романа Марченка.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
ТЕГИ: наука,ректор,вибори,авіація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.