Оксамитовий сезон в Одеській опері

17 серпня 2021, 15:26
Власник сторінки
0
21

До 30-річчя Незалежності України Одеська опера збирає у себе найкращих українських співаків з України та Європи

З 22 серпня по 15 вересня 2021 року в Одеському національному академічному театрі опери та балету в шостий раз відбудеться фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері».

Це один з наймасштабніших і найпопулярніших оперно-балетних фестивалів півдня України, присвячений 30-річчю Незалежності України.

Програма: https://cutt.ly/bQCJsm4

Візуал для матеріалів: https://cutt.ly/pQCJdXO

На концерт-відкриття «Україна – світу» головний диригент театру, музичний керівник проєкту В’ячеслав Чернухо-Воліч збере найкращих українських співаків, що працюють в Україні і в країнах Європи, а також запрошених гостей з Республіки Молдова, Республіки Білорусь, Латвії та Чехії.

Зокрема, на сцену вийдуть заслужені артисти України Ігор Шаврук та Ігор Чернецький, лауреати міжнародних конкурсів Маргарита Гринивецька та Віталій Ковальчук. 

Другою подією стане проведення балетного гала-концерту Classic & Modern «Одеса. Україна. Європа» проста неба на Театральному майдані.

 

Глядачам будуть представлені фрагменти з найпопулярніших класичних балетів, сучасні балетні композиції на музику українських композиторів і грандіозна прем’єра «Болеро» Моріса Равеля у постановці Георгія Ковтуна за участі зірок одеського балету і запрошених визнаних балетних виконавців світу. 

 

Фінальний проєкт фестивалю «Ковчег Україна: музика» під орудою всесвітньо відомої диригентки, запрошеної головної диригентки ОНАТОБ Оксани Линів (Україна, Німеччина, Австрія).

 

Це унікальна програма у якій візьмуть участь Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU, Чоловіча хорова капела «Дударик», Камерний дівочий хор КДМЛ ім. Лисенка, етно-гурти «ДахаБраха», «Хорея козацька», «КУРБАСИ», солісти – Домініка Чекун, Уляна Горбачевська, Оксана Нікітюк, Назар Тацишин.

 

Генеральна директорка-художня керівниця театру Надія Бабіч зазначає: "Підготувати такий потужний музичний форум – VI Фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері" з присвятою 30-річчю Незалежності  України  менше ніж за місяць після початку нового 212-го сезону – це велика відповідальність і неймовірні зусилля всього колективу театру, який, здається, ввімкнув додаткові оберти.

Впевнена, що нам вдалося зробити дуже цікаву програму, яка приверне увагу широкого кола поціновувачів театру, оперно-балетного мистецтва і відкриє нові грані вітчизняної і світової мистецької спадщини і сучасного музично-театрального мистецтва.

 

Мета фестивалю – залучення якомога більшої аудиторії до вшанування цієї визначної події в історії нашої держави, звертання мовою музики, танцю, співу до різних поколінь українців з посланням пишатися історією і культурою України».

          

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Одесса,День Независимости,опера
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.