ІІ Міжнародний форум "Фінансова та митна безпека України"

10 червня 2019, 19:33
Власник сторінки
0
56

На базі УДФСУ було проведено ІІ Міжнародний форум «Фінансова та митна безпека України: інформаційно-аналітичне, нормативне та інституційне забезпечення»

06 червня 2019 року Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції в котре виступив організатором масштабного заходу міжнародного співробітництва – ІІ Міжнародного форуму «Фінансова та митна безпека України: інформаційно-аналітичне, нормативне та інституційне забезпечення.

Учасниками ІІ Міжнародного форуму вже традиційно є представники Консультативної місії Європейського союзу, Слідчого департаменту Слідчої служби Міністерства фінансів Грузії, Департаменту фінансових розслідувань Комітету державного контролю Республіки Білорусь.

Свої вітання та основні погляди на формування якісно нових систем фінансової та митної безпеки України висловив в.о. Голови Державної фіскальної служби України Олександр ВЛАСОВ.

До урочистостей з нагоди відкриття роботи ІІ Міжнародного форуму та активної дискусії приєдналися і Ігор ГАЄВСЬКИЙ Перший заступник Голови Державної служби фінансового моніторингу України, Олеся СПЕСИВЦЕВА директор Департаменту боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Державної фіскальної служби.

Перший заступник начальника Головного управління ДФС у м. Києві Ігор СКОРОХОД презентував учасникам форуму найрезультативніші  практики податкової міліції у протидії мінімізації митних платежів.

Гріголом КАТАМАДЗЕ, президентом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України», було презентовано основні положення Доктрини економічної безпеки України.

За результатами ІІ Міжнародного форуму учасниками сформовано такі пріоритетні сфери і невідкладні заходи захисту фінансових та митних інтересів України:

ü    Враховуючи багаторічний досвід у науковому забезпеченні реформ та фаховій оцінці змін до податкового і митного законодавства, запропоновано визнати Університет державної фіскальної служби України базовим майданчиком для обговорення актуальних питань захисту фінансових та митних інтересів України.

ü    Вчергове звернено увагу на необхідність повернення оперативно-розшукової функції інституціям, що здійснюють захист митних інтересів України.

ü    Посилення аналітичної складової в реалізації функцій захисту фінансових та митних інтересів держави вимагає вивчення світового досвіду запровадження якісних змін у проведенні фінансових розслідувань, зокрема електронної форми досудового розслідування фінансових правопорушень;

ü    Наголошено на необхідності збереження академічної підготовки фахівців з фінансових розслідувань, яка повинна здійснюватись у навчальних підрозділах зі специфічними умовами навчання відомчих закладів вищої освіти.

Дякуємо усім учасникам ІІ Міжнародного форуму в активні участі та увазі до проблем захисту фінансових та митних інтересів України.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости науки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.