Неймовірне будівництво на Васильківщині.

29 июня 2018, 23:44
Владелец страницы
0
87

Незабаром відкриття нового Інклюзивно - Ресурсний Центр Васильківщини, на базі Путрівський НВК, прагнемо створити один із найкращих ІРЦ в області.

ІРЦ #Розвиток_Васильківщини Незабаром відкриття нового Інклюзивно - Ресурсний Центр Васильківщини, на базі Путрівський НВК, прагнемо створити один із найкращих ІРЦ в області. Провели нараду з керівником ІРЦ, відділом освіти та Олександр Кохан, власником ТМ «Розумники». В ході наради обговорювали технічну та мультимедійну потребу майбутнього центру. Новітні технології допоможуть педагогам-реабілітологам проводити заняття, для дітей з особливими освітніми потребами, на вищому рівні. Наше завдання-створити сучасний освітній простір, розкрити потенціал і таланти особливих дітей. Irina Gorbacheva Boris Varga Олександр Кохан Юлія Марчук Юлія Любченко Леся Битько #Команда_Порошенка #Владислав_Одинець #реформидлялюдей
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
ТЕГИ: Васильков,Васильків,районные советы,одинец,владислав одинець
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.