ВНАУ підтримав рішення колективу Брацлавського агроекономічного коледжу

6 июня 2018, 09:51
Владелец страницы
0
35

Вінницький національний аграрний університет, підтримуючи тривалі наполягання директора та колективу Брацлавського агроекономічного коледжу щодо виходу зі структури університету...

Вінницький національний аграрний університет, підтримуючи тривалі наполягання директора та колективу Брацлавського агроекономічного коледжу щодо виходу зі структури університету, що наразі згідно чинного законодавства є можливим лише шляхом ліквідації задля створення нової юридичної особи, докладає усіх зусиль та співпрацює у різних напрямках аби відповідне право колективу коледжу було реалізовано якнайшвидше.

Це рішення колективом університету  було прийнято після тривалих спілкувань та роз'яснень директору Рижманю Д.І.  та колективу Брацлавського агроекономічного коледжу про всю складність та абсурдність виходу зі структури університету, за відсутності відповідного законодавства,  єдиним на сьогодні  можливим шляхом - ліквідації як структурного підрозділу.

Проте колектив коледжу продовжував наполягати на прийнятті відповідного рішення, використовуючи, в тому числі, і тиск, підключивши НМЦ  "Агроосвіта",  обласну раду і адміністрацію та  формуючи хибну громадську думку.

Реагуючи на такі наполягання  та бажання колективу коледжу бути самостійними, Вчена рада університету 12 квітня 2018 року, під час якої Рижмань Д.І. тричі підтвердив, що усвідомлює всі  наслідки такого рішення і воно для нього і колективу є довгоочікуваним і єдиним, якого не вистачає у кінцевій ланці створення нової юридичної особи і що саме на нього чекає обласна рада, підтримала прагнення Брацлавського агроекономічного коледжу щодо виходу зі структури шляхом ліквідації його як структурного підрозділу університету, на що колектив коледжу позитивно відреагував на своєму офіційному сайті.

Наразі комісія університету працює у коледжі аби допомогти  у завершенні процедури реалізації прагнення директора та працівників коледжу.

Прес-служба ВНАУ

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.