Нарешті двохмільйонний борг буде повернуто!

24 октября 2017, 17:33
Владелец страницы
24
269

Сьогодні до нас нарешті вийшов власник приватного підприємства «Іллінецьке» - боржник 2 мільйонів гривень Олексій Гребенюк та в присутності заступника начальника батальйона спецпризначення «Вінниця»..

Сьогодні до нас нарешті вийшов власник приватного підприємства «Іллінецьке» - боржник 2 мільйонів гривень Олексій Гребенюк та в присутності заступника начальника батальйона спецпризначення «Вінниця» пообіцяв нам до п’ятниці 27 жовтня  повністю погасити борг перед Вінницьким національним аграрним університетом.

Вкотре студенти аграрного спільними зусиллями та бажанням довести верховенство права в країні домоглися відновлення справедливості. Нарешті десятирічний борг у розмірі 2 мільйонів 86 тисяч гривень буде повернуто!

Молодим людям, які керувалися щирим бажанням, вдалося зробити те, що не змогли ті, у кого були на це всі повноваження: правоохоронні органи, виконавча служба, прокуратура, служба безпеки та влада. Сьогодні вони осторонь спостерігали за нашою перемогою.

Всім, хто ці дні вболівав, допомагав нам, щиро дякуємо!                                 

Студенти ВНАУ 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.