Помер видатний науковець Кривцов

26 червня 2017, 12:51
Власник сторінки
0
44
Помер видатний науковець Кривцов

Був головним редактором фахового видання Авіаційно-космічна техніка і технологія, також входив до складу Ради з питань науки і науково-технічної політики при президентові України

– З життя пішов видатний науковець, що присвятив понад 40 років свого життя розвитку інженерних наук в Україні. Він став автором і співавтором понад 200 наукових робіт, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки за розробку теоретичних основ і впровадження високопродуктивних технологій, що підвищують ресурс і надійність роботи деталей і вузлів двигунів, – йдеться у повідомленні міністерства.

Кривцов у 1971 році закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю Виробництво літальних апаратів.

Був головним редактором фахового видання Авіаційно-космічна техніка і технологія, також входив до складу Ради з питань науки і науково-технічної політики при президентові України (з березня 1996 рік), очолював науково-методичну раду з напрямку Авіація і космонавтика Міністерства освіти і науки України.

Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2001 рік).
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости науки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.