Помер видатний науковець Кривцов

26 июня 2017, 12:51
Владелец страницы
0
39
Помер видатний науковець Кривцов

Був головним редактором фахового видання Авіаційно-космічна техніка і технологія, також входив до складу Ради з питань науки і науково-технічної політики при президентові України

– З життя пішов видатний науковець, що присвятив понад 40 років свого життя розвитку інженерних наук в Україні. Він став автором і співавтором понад 200 наукових робіт, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки за розробку теоретичних основ і впровадження високопродуктивних технологій, що підвищують ресурс і надійність роботи деталей і вузлів двигунів, – йдеться у повідомленні міністерства.

Кривцов у 1971 році закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю Виробництво літальних апаратів.

Був головним редактором фахового видання Авіаційно-космічна техніка і технологія, також входив до складу Ради з питань науки і науково-технічної політики при президентові України (з березня 1996 рік), очолював науково-методичну раду з напрямку Авіація і космонавтика Міністерства освіти і науки України.

Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2001 рік).
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.